Penzion Severka

ubytovanie Rokytnice
 

Penzion Severka / ubytovanie Rokytnice

Penzion Rokytnice Severka

Penzión Severka bol kedysi nemeckou všeobecnou školou, potom školiacim a rekreačným strediskom poľnohospodárskeho družstva a až v roku 2004 bol objekt prebudovaný na penzión. Noví majitelia spravujú penzión od roku 2006.

Penzión Severka ponúka ideálne ubytovanie pre jednotlivé rodiny aj pre väčšie skupiny (rodinné stretnutia, oslavy, stretnutia priateľov), útulné zariadenie, pokojné a ľahko dostupné miesto na samote asi 3 km od centra Rokytnice v Orlických horách, večerné posedenie pri krbe a nečakaný pokoj od mobilných telefónov.

Rokytnice v Orlických horách ubytovanie:
Penzión Severka to je pohodlnné ubytovanie v ôsmich 2-4 lôžkových izbách na prízemí a v podkroví s celkom 22 lôžkami. Sociálne zariadenie je spoločné pre viac izieb.

Penzión Severka spoločenská miestnosť a stravovanie:
Hosťom je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s krbom (kapacita do 20 osôb) a dve kompletne vybavené kuchyne slúžiace k vlastnému vareniu. Stravovanie je teda vlastné.

Penzión Severka vonkajšie posedenie - grilovanie - záhrada:
Ubytovanie v penzióne Severka v Rokytnici v Orlických horách spríjemní vonkajšie kryté posedenie pre 15-20 osôb s možnosťou grilovania. Pre deti je tu pieskovisko, hojdačky, detské stoličky, DVD s rozprávkami.

Orlické hory Penzión Severka služby pre hostí:
Penzión Severa v Rokytnici v Orlických horách ponúka svojim hosťom WI-FI pripojenie k internetu v celom penzióne, infrasaunu, bezbariérový prístup, spoločné WC a kúpeľňu, hrací automat šípky, stolný futbal chladničku s nápojmi, lyžiareň / miestnosť pre bicykle a vlastné parkovisko.

Penzión Severka ubytovanie Roytnice nad Jizerou turistika:
Rokytnice v Orlických horách leží v krásnej prírode Orlických hôr, ktoré sa tiahnu v dĺžke asi 40 km v nadmorskej výške 500 - 1100 m a  tvorí prirodzenú hranicu s Poľskom. Veľká časť Orlických hôr je Chránenou krajinnou oblasťou s množstvom zaujímavých prírodných útvarov.

Letné aktivity a výlety: V Rokytnici sú tenisové kurty, jazdecká škola s možnosťou vychádzok na koňoch do okolia, požičovňa horských bicyklov a ďalších športových potrieb. V Ríčkách je nedávno otvorené veľké lanové centrum, možnosť schádzaní zjazdovky na terénnych trojkolkách atď Asi 10 km vzdialená údolná priehradná nádrž Pasienky ponúka kúpanie, požičovňu lodiek i rybolov. V podhorí Orlických hôr nájdete aj množstvo kultúrnych pamiatok, zámkov a múzeí (Opočno, Častolovice, Rychnov nad Knežnou, Náchod, Králíky atď) Široká sieť turistických značených ciest po celých Orlických horách aj cyklotrasy. Chytanie pstruhov v poľskej dedinke Spalona (asi 5 km od hraničného prechodu Orlické záhorí), kde vám úlovok hneď chutne pripraví. Vojenská pevnosť Hanička. Na neďalekej farme Pod lipou si môžete kúpiť čerstvé mlieko, maslo, syry a ďalšie výborné mliečne výrobky.

Zimné aktivity: V blízkom okolí penziónu Severka v Rokytnici v Orlických horách je niekoľko centier pre zjazdové lyžovanie, vrátane požičovní vybavenia a možnosti večerného lyžovania - najbližšia je zjazdovka Farák priamo v Rokytnici; najznámejšia je 3 km vzdialené SKI-CENTRUM Ríčky - rôzne ťažké zjazdovky, sedačková lanovka, niekoľko vlekov, lyžiarska škola pre deti i dospelých a desiatky kilometrov upravovaných bežeckých tratí.

Penzion Rokytnice Severka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Rokytnice Severka - možnosť pripojenia na internetPenzion Rokytnice Severka - k dispozícii letná terasaPenzion Rokytnice Severka - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: